NEKILNOJAMO TURTO PARDAVIMAS. KĄ REIKIA ŽINOTI PARDAVĖJUI

NORITE PARDUOTI NEKILNOJAMĄJĮ TURTĄ?

KLIŪTYS, SU KURIOMIS GALITE SUSIDURTI:

NETINKAMA REKLAMA
Siekiant išsiskirti didelėje nekilnojamojo turto rinkoje, svarbu savo parduodamą nekilnojamąjį turtą tinkamai ir plačiai reklamuoti, kad būtų pasiekta ir sudominta kuo didesnė pirkėjų auditorija. Kuo sėkmingiau tai padarysite, tuo greičiau ir brangiau parduosite turtą. Jeigu to nepadarysite, pardavimas gali užtrukti labai ilgai ir netgi gali nepavykti parduoti savo nekilnojamojo turto.
NETINKAMA PARDAVIMO KAINA
Netinkamai nustatyta nekilnojamojo turto pardavimo kaina – dar viena kliūtis, trukdanti sėkmingai parduoti savo turtą. Kaina negali būti nei per didelė, nei per maža, ji turi būti konkurencinga. Kodėl? Didelė kaina atbaidys pirkėjus, nes jie nėra linkę permokėti, o maža kaina kels įtarimų, kad jūsų nekilnojamasis turtas turi paslėptų didelių trūkumų.
NETINKAMAI ORGANIZUOTA NEKILNOJAMOJO TURTO APŽIŪRA
Tinkamai pristatyti ir parodyti parduodamą nekilnojamąjį turtą pirkėjui – dar vienas pardavimo proceso iššūkis. Visų pirma, apžiūrimas turtas turi būti tvarkingas. Taip pat nereikia įsikyrėti pirkėjui bandant įpiršti savo parduodamą turtą, bet suteikti visą jam rūpimą informaciją ir nemeluoti stengiantis nuslėpti parduodamo turto trūkumus.
NETINKAMOS DERYBOS
Netinkamos derybos gali priversti pirkėją apsigalvoti ir nepirkti jūsų parduodamo nekilnojamojo turto. Derybos – daug kantrybės reikalaujantis procesas, kurio metu emocionalumas, kategoriškumas ir negebėjimas rasti kompromisą būna didžiausi sėkmingo pardavimo rezultato priešai. Pasibaigus deryboms, abi jų šalys turi likti patenkintos.
NETINKAMAI PARENGTI DOKUMENTAI
Norint parduoti nekilnojamąjį turtą greitai ir brangiai, svarbu turėti tvarkingus šio turto dokumentus. Dažniausiai pirkėjas nenori laukti, kada turėsite tinkamai paruoštus dokumentus, kad galėtų įsigyti išsirinktą būstą ar sklypą. Be to, nenumatyti trukdžiai pirkėjui gali sukelti įtarimų ir abejonių dėl parduodamo turto ir jis gali atsisakyti jį pirkti.
IEŠKOTE BROKERIO SAVO TURTUI PARDUOTI? SUŽINOKITE SĄLYGAS
Užpildykite žemiau esančią formą aprašydami norimą parduoti turtą ir sužinokite mano tarpininkavimo sąlygas arba susisiekite su manimi telefonu +370 616 06201

Eimantas kačinskas
Sertifikuotas Intaa Nt Ekspertas​

Paskambinkite

+370 616 06201

Parašykite

eimantas.kacinskas@capital.lt

Užsukite

Konstitucijos pr. 23 Vilnius 08106

Close Menu