NAUDINGI PATARIMAI

SKLYPO PARDAVIMAS. AKTUALŪS NIUANSAI.

Nors sklypo pardavimui galioja tie patys principai kaip parduodant butą ar namą, svarbu žinoti, kad sklypo pardavimo specifika yra šiek tiek kitokia. Ieškant sklypo pirkėjų, didelė dalis interesantų randama ne per skelbimus internete…….

KĄ SVARBU ŽINOTI NAMO PARDAVĖJUI

Ieškote informacijos, kaip parduoti namą? Įdomu sužinoti, kaip parduoda namusnekilnojamojo turto brokeriai? Jeigu taip, manau jums bus aktualūs mano patarimai. Svarbu žinoti, kad namo pardavimas…..

Tam, kad galėtumėte sėkmingai parduoti savo turtą, turite žinoti, su kokiomis kliūtimis dažniausiai susiduria nekilnojamojo turto savininkai ir kaip viso to išvengti.

PER MAŽAI REKLAMOS ARBA JI NEKOKYBIŠKA….

Dauguma būsto pirkėjų labai gerai apgalvoja savo pasirinkimus ir patys spendžia pirkti ar nepirkti jūsų būstą. Pirkėjai į apžiūrą dažniausiai ateina turėdami išankstines nuostatas apie jūsų būstą. Patikėkite, apžiūros metu įtakoti jų sprendimą pirkti yra labai nedaug galimybių, todėl nepulkite girti ir vardinti būsto privalumų. Pagrindinė jūsų užduotis…….

Buto, kotedžo ar namo pirkimas yra malonus, tačiau sudėtingas procesas. Todėl ypač dažnai sulaukiu klausimo, kokie yra tie, pagrindiniai, buto pirkimo žingsniai? Perkant būstą, kaip ir parduodant, reikia kruopščiai planuot……

 

​Nekilnojamojo turto pardavimas reikalauja nemažai žinių, laiko, pastangų. Turint omenyje didelę nekilnojamojo turto vertę, skubėjimas ir klaidos pardavimo procese gali brangiai kainuoti. Ruošdamiesi parduoti savo butą ar namą….

Nekilnojamojo turto rinkoje vis stipriau ryškėja tendencija būstą nuomoti, o ne pirkti nuosavą. Nuomojamų būtų paklausa sparčiai auga, todėl patraukiausi būstai išnuomojami vos per savaitę. Vieniems nuoma yra būdas užsidirbti …….

Paskambinkite

+370 616 06201

Parašykite

eimantas.kacinskas@capital.lt

Užsukite

Konstitucijos pr. 23 Vilnius 08106

Close Menu