NAUDINGI PATARIMAI

Sklypo pardavimo procesui būdingi tokie patys principai kaip parduodant butą ar namą, tačiau vis dėlto yra keletas niuansų. Tam tikra dalis informacijos, kuri tampa svarbi pirkėjui, yra susijusi su šio nekilnojamojo turto specifika:
Žemės sklypo vieta (adresas, geografinės koordinatės).
Žemės sklypo plotas, matmenys.

Norite sužinoti, kaip parduoti namą? Jeigu taip, jums bus aktualūs mano patarimai, nes namo pardavimas yra sudėtingas, ilgas, kantrybės ir pastangų reikalaujantis procesas, kuriam būtina nuosekliai pasiruošti. Visų pirma, jūsų sėkmė priklausys nuo to, kaip išreklamuosite savo namą, kokią informaciją pateiksite pirkėjui, kaip jį sudominsite, kad jis pasirinktų būtent jūsų siūlomą būstą. 
AR JŪSŲ NAMO DOKUMENTAI TVARKINGI?

KLIŪTYS, SU KURIOMIS GALITE SUSIDURTI:

NETINKAMA REKLAMA 
Siekiant išsiskirti didelėje nekilnojamojo turto rinkoje, svarbu savo parduodamą nekilnojamąjį turtą tinkamai ir plačiai reklamuoti, kad būtų pasiekta ir sudominta kuo didesnė pirkėjų auditorija. Kuo sėkmingiau tai padarysite, tuo greičiau ir brangiau parduosite turtą. Jeigu to nepadarysite, pardavimas gali užtrukti labai ilgai ir netgi gali nepavykti parduoti savo nekilnojamojo turto. 

Svarbu, kad pats pirkėjas priimtų sprendimą pirkti jūsų siūlomą nekilnojamąjį turtą, o ne įkyriai įkalbėtas tai padaryti. Jeigu pirkėjas ne savo noru priims sprendimą, jis bet kuriuo metu iki sandorio sudarymo gali apsigalvoti. Bus sugaištas laikas, pasiruošta parduoti turtą, o sandoris galiausiai neįvyks. 

Nekilnojamojo turto įsigijimas be galo smagus, malonus, tačiau taip pat ir sudėtingas procesas, kurio veiksmus reikia kruopščiai suplanuoti, apsibrėžti savo poreikius ir lūkesčius, apsispręsti dėl galimo skirti biudžeto, išanalizuoti rinką, kad netektų permokėti ar nusipirkti pigiai, bet su daug trūkumų gyvenamąjį būstą ir pan.

Nekilnojamojo turto pardavimas yra nemažai laiko, pastangų, kantrybės ir žinių reikalaujantis procesas. Netinkami sprendimai, skubėjimas, klaidos gali lemti tai, kad savo turtą parduosite nuostolingai.

Paskambinkite

+370 616 06201

Parašykite

eimantas.kacinskas@capital.lt

Užsukite

Konstitucijos pr. 23 Vilnius 08106

Close Menu