Klientų atsiliepimai

Rekomeduoju šauniai, operatyviai dirbanti NT brokerį. Eimantas padės Jums be vargo parduoti Jūsų nekilnojamąjį turtą, patars ir pasiūlys geriausia sprendimą. Pasirūpins visais iškilusiais klausimais. Drąsiai kreipkitės!
Ana Šivickienė
Su Eimanto pagalba pavyko greitai ir sklandžiai parduoti nekilnojamąjį turtą, rekomenduojame kitiems!
Polina Urb
Į Eimantą kreipėmės kai norėjome parduoti savo 1987 m. statybos vieno kambario butą Žemųjų Panerių rajone. Kadangi butas buvo gan gražiai įrengtas, žinojome, kad parduoti jį už gerą kainą savarankiškai bus sudėtinga, tad kreipėmės į Eimantą. Eimantas savo darbą atliko labai profesionaliai: labai greitai surado pirkėjus, pardavė butą už maksimalią kainą, sutvarkė visą pirkimo-pardavimo procesą, komunikavo su mumis, kai reikėdavo tam tikrų dokumentų ir pan. Viso darbo su mumis, tiek derybose, tiek dokumentų tvarkyme, Eimantas visada suteikdavo mums atgalinį ryšį ir informaciją, nuolat domėdavosi, kaip vyksta visas procesas. Jo žinios nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo srityse neabejotinos, pardavimo įgūdžiai ir bendravimas su klientais taip pat aukšto lygio. Taip pat galima paminėti jo ir jo asmenybes savybes - ramų būdą ir gerą humoro jausmą - kas sukūrė betarpišką bendravimo atmosferą ir pardavimo procesą padarė lengvesniu. Esame labai patenkinti Eimanto darbu ir tikrai galime jį rekomenduoti visiems, kas nori parduoti savo būstą.
Antanas Vinčiūnas
Rekomenduoju Eimantą Kačinską kaip profesionalų ir patikimą brokerį. Jo paslaugų dėka greitai ir sėkmingai pardaviau 3-jų kambarių butą Vilniuje. Kadangi gyvenu užsienyje, jis apsiėmė visus pardavimo rūpesčius. Per porą savaičių Eimantas surado buto pirkėjus, paruošė visą reikiamą dokumentaciją, suderino tiek man, tiek pirkėjams palankų laiką pirkimo-pardavimo sutarčiai pasirašyti. Per visą laikotarpį Eimantas laiku ir išsamiai teikė man informaciją apie pardavimo procesą. Esu labai dėkinga ir patenkinta Eimanto kaip brokerio paslaugomis. Nuoširdžiai patarčiau kreiptis į jį perkant ar parduodant nuosavybę.
Nomeda Knox

Palikite atsiliepima

Paskambinkite

+370 616 06201

Parašykite

eimantas.kacinskas@capital.lt

Užsukite

Konstitucijos pr. 23 Vilnius 08106

Close Menu